Про компанію

Ramma

 

«Ramma» українська компанія, організована в 2009 році. Головним напрямком своєї діяльності ми вибрали виготовлення металевих опор, каркасів для меблів і інших виробів з металу.

Обрана високотехнологічна ніша виявилася затребуваною і перспективною на вітчизняному ринку. Великий вибір матеріалу дозволяє розгулятися дизайнерської фантазії, дозволяючи створювати різноманітні меблеві конструкції без втрати стійкості. Якість продукції, помірні ціни та сумлінне ставлення до договірних зобов’язань дозволили фірмі швидко зміцнитися на ринку.

Для оптових замовників розроблена система лояльності, що дозволяє запропонувати їм найвигідніші умови. 90% клієнтів компанії це виробники меблів верхнього і середнього цінового діапазону. Подібні виробники використовують комплектуючі вироблені в Європі. Меблевики і дизайнери, які спробували продукцію компанії «Ramma» переконалися в тому, що ми не поступаємося в якості кращим зарубіжним аналогам, при цьому маємо ціну набагато нижчу.

Ми втілюємо в життя складні індивідуальні замовлення

Металеві каркаси і опори для меблів це не тільки інтер’єрне рішення, але і функціональна її основа, тому велика увага на виробництві приділяється якості матеріалу і робіт при виконанні замовлення. Система лінійного контролю проводиться від етапу підготовки технічної документації до моменту передачі готових виробів замовнику.

У виробництві меблевих опор і комплектуючих в основному використовується сертифікована нержавіюча труба, що відповідає всім стандартам. Ми в компанії Ramma однаково серйозно ставимося як до великих, так і до маленьких разових замовленнями.

Телефонуйте! Ми знайдемо просте рішення складних проблем на взаємовигідних умовах.